« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Qytetarët e Maqedonisë para shtetit janë “anëtarësuar” në BE
Rasti "Talevska", Gjykata shkelë parimin e proporcionalitetit
Aksident i tmershëm në qendër të Shkupit
aksdddd.jpg

Shkup, 11 maj- Vetura e tipit “Volkswagen Golf” është shkatërruar tërësisht rreth orës 03:00 pasmesnate, pasi që drejtuesi i veturës ka goditur në një lis dhe më pas në një mjet hekuri, transmeton Zhurnal. 

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Vasil Gjorgov” në Kapishtec, te qendra tregtare “Zebra”. 

SPB informon se veturën me targa të Shkupit e ka drejtuar 20 vjeçari me iniciale A.A., i cili me automjetin e ndihmës së shpejtë është dërguar në Qendrën Urgjente në Shkup. 

Edhe pse vetura është shkatërruar tërësisht, A.A. ka marrë lëndime të lehta trupore dhe është lëshuar për shërim shtëpiak, transmeton Zhurnal. 

Policia ka bërë inspektim në vendin e ngjarjes. 

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.05.2017, 15:23  | L.E. | 17,966 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
Pas thashethemeve për vdekjen e Sylvester Stallone, reagon vëllai i tij
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e shqiptarëve
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.