« Analistët » Rruga për në NATO është midis nesh
« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
« Partitë shqiptare për veton e Ivanovit » Jemi të zhgënjyer, kemi menduar që do të reflektonte
Sulmohet sigurimi i spitalit "8 Shtatori", arrestohet një person nga fshati Batincë
SPITAL_2.jpg

Sigurimi i spitalit të përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori” gjatë ditës së djeshme rreth orës 13:40 është sulmuar fizikisht nga persona të panjohur, transmeton Zhurnal. 

Siç kumtoi MPB, sigurimi i spitalit është sulmuar nga më shumë persona që kishin arritur me dy vetura, nga të cilat njëra veturë ka qëne e tipit “BMW” me targa të Shkupi, ku pas sulmit janë larguar. 

Policia për një kohë të shkurtër ka arritur të ndalë “BMW", ku eshtë arrestuar M.R. (27) nga fshati Batincë. Personat e tjerë me veturë të panjohur kanë arritur që të largohen. 

Në spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori” ndihmë mjekësore kanë kërkuar A.L. (30), E.K.(27), S.A. dhe A.L. të gjithë të punësuar në agjencinë për sigurim. 

Po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit, transmeton Zhurnal. 

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 10.05.2017, 15:24  | L.E. | 4,020 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !?
Vajza e Gjyste Vulajt tregon gjoksin, ndizet rrjeti...
Nina Serebrova nuk ndalon së provokuari, shikoni pozat e saj të nxehta
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.