« Analistët » Rruga për në NATO është midis nesh
« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
« Partitë shqiptare për veton e Ivanovit » Jemi të zhgënjyer, kemi menduar që do të reflektonte
Një person në gjendje të dehur sulmon dy policë
policee.jpg

Prilep, 10 maj- Policia e Prilepit ka ngritur padi penale kundër I.T.(38) nga Prilepi, për shkak të dyshimit për kryerje të veprës penale “sulm ndaj personit zyrtar gjatë kryerjes së detyrës zyrtare”.

Më datë 19.04.2017 rreth orës 03:15, para një klubi në Prilep, i akuzuari ka sulmuar dy policë që ishin në detyrë zyrtare. Në një moment i akuzuari ka tentuar ta sulmoj një këngëtare e cila këndontë në klubin e natës, polici në detyrë ka urdhëruar sulmuesin që të ndalet por ai në gjendje të dehur ka tentuar që edhe policin ta godasë, transmeton Zhurnal.  Si pasojë polici është rrëzuar dhe ka marrë lëndime në fytyrë dhe pjesën e përparme të këmbës së djathë. 

Në ndihmë ka tentuar ti del edhe kolegu i tij i cili ka bërë përpjekje që t’ia lidh duart, por sulmuesi ka arritur që ta godas me këmbë në shpinë dhe në pjesën e pasme të kokës. 

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 10.05.2017, 15:13  | L.E. | 1,330 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !?
Vajza e Gjyste Vulajt tregon gjoksin, ndizet rrjeti...
Nina Serebrova nuk ndalon së provokuari, shikoni pozat e saj të nxehta
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.