Burgjet e Maqedonisë të mbipopulluar dhe në kushte mizore
maqedonia
Burgjet e Maqedonisë të mbipopulluar dhe në kushte mizore

Burgjet e Maqedonisë të mbipopulluar dhe në kushte mizore

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 21.04.2017, 08:50 | B.M.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."