« Projektligji për noterët » Shehu: Të lihet alternativë zgjidhje për qytetarët; Mehmeti: Kemi autorizim vetëm për..
Zv.kryeministrat me paga sa të ministrave
MPB demanton: Nuk është vendosur flamuri shqiptarë në Bogorodicë
« Video » Mimi Kodheli: Ligji i gjuhëve hap rrugët euro-integruese të Maqedonisë
« Foto: » Arbnora Ademaj, edhe pas një dekade ende Miss
arbnora.jpg

Arbnora Ademaj, sot ka kujtuar kohën kur për herë të parë ka marrë kurorën e Miss’it.

Është bërë plotë një dekadë që kur Arbona Ademaj kishte fituar kurorën e Miss Pejës, ndërsa ka treguar se pas disa ditësh do ta dorëzojë atë tek vajza e cila do shpallet si më e bukura në Peja, transmeton Magazina.al

Bukuroshja përmes një shkrimi në rrjetet sociale, ka kujtuar emocionet e ditës kur ja ndryshuan jetën, pasi që nga atëherë është e lidhur me skenën dhe vazhdon të cilësohet si femra më e bukur shqiptare.

Ajo ka uruar që kurora që do e dorëzojë, t’i jep sukseset e saj edhe vajzës që do ta mbajë atë.

Ky është postimi i plotë që ka shkruar Arbnora Ademaj:

Po behet nje dekade kur rrembeva kuroren e me te bukures ! Emocion , lot e gezim…
Ishte hera e pare qe ngjitesha ne skene per ta perjetuar kete emocion qe ta jap skena se bashku me duartrokitjet dhe ovacionet qe vijne nga salla edhe sot e 10 vite vazhdoj te jem e lidhur me skenen duke mos iu ndare per asnje çast.
Brenda pak dite une dorzoj kuroren vajzes e cila do ta fitoj çmimin Miss Peja 2017!
Uroj qe kjo kurore qe me ka sjell fat e suksese ne jete e karriere te njejten gje ia deshiroj asaj vajze qe do ta rrembej kete titull!

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.04.2017, 14:59  | L.E. | 1,520 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Flet ish ministri i brendshëm » Boshkoski: Ligji i gjuhëve pjesë e konfliktit 2001 kur edhe u caktua fati i Maqedonisë
Bandat në Ekuador likuidojnë Fadil Kaçaqin dhe bashkëshorten e tij Fatimen
Pse i’u ndërrua emri gadishullit nga Ilirian në Ballkan?
Zëvendëskryeministri Osmani përmes video-mesazhit në rrjetin social Facebook iu kundërpërgjigj ambasadorit francez në Shkup (VIDEO)
Assad del nga strofulla e tij e fshehtë, viziton ushtarët në Guta
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.