Antarësimi në NATO, një goditje e madhe nga Maqedonia e vogël për Rusinë
« Analizë » LSDM-ja kishte synim pushtetin e jo interesat e shiptarëve
« Analistët » Opozita shqiptare është katandisur keq
« Ligji për amnisti » Nga burgu në liri dhe nga liria në burg
Transferi më i ri i Arsenalit!
arsenal-2.jpg

Arsene Wenger beson se Arsenal e ka fituar garën për të nënshkruar me mbrojtësin e majtë të Schalkes, Sead Kolasinac.

Wenger beson se e ka fituar garën për nënshkrimin e mbrojtësit të majtë Sead Kolasinac.

Strategu Francez beson se i ka larguar nga gara Ac Milan dhe Everton për të nënshkruar me 22 vjeqarin nga Bosnja dhe Herzegovina.

Kolasinac i është ofruar një kntratë 4 vjeqare, dhe mund të luajë si sulmues dhe mbrojtës anësor dhe shihet për klubin si zgjedhja e parë.

Wenger nuk dha aq shumë shpresa në konferencën për media por Arsenali beson se marrëveshja është kryer pasi që lojtari është i lirë këtë verë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.04.2017, 10:12  | Z.H. | 1,446 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit dhe Armend Rexhepagiqit e realizuar në Ulqin
Lajm i mirë për shoferët: Ulje e madhe e çmimeve të derivateve
« Skandaloze » Të punësaur në Ministrinë e punës dhe politikës sociale këndojnë, kërcejnë dhe pijnë alkool (Video)
Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin – FOTO
Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.