« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
« Partitë shqiptare për veton e Ivanovit » Jemi të zhgënjyer, kemi menduar që do të reflektonte
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !..
Reagon Rakitic pas humbjes kundër Juventus!
IvanRakiticFCBarcelonavClubAtleticoJRl3LQe8qqEx-780x439.jpg

Neymar mungon në ballafaqimin e të dielës, pas eliminimit nga Liga e Kampionëvë, Rrakitic shpreson se mund ta bëjnë atë krenar.

Mesfushori i Barcelonës Ivan Rakitic dëshiron që ta fitojë El Clasicon për Neymarin, pasi ai mungon në udhëtimin kundër Real Madridit për shkak të suspendimit.

“Nuk mendoj se duhet ta përserisim që ai është një lojtar i rëndësishëm, suspendimi sigurisht se nuk është i mirë, por tani ka ndodhur çfarë ka ndodhur. Duhet ta kuptojmë situatën dhe të vazhdojmë tutje.

“Në të kaluarën ne kemi treguar se ne mund të fitojmë edhe kur Neymar nuk është duke luajtur. Sigurisht, do ishte më mirë të ishte ai mene, sepse ai është njëri nga 2 ose 3 lojtarët më të mirë në botë.

“Duke e ditur situatën në të cilën jemi, ne shkojmë tek Real Madridi për fitore.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.04.2017, 11:58  | Z.H. | 1,889 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë, ja detajet
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
Deklarat e Ramës për Maqedoninë dhe Kosovën, "çmendet" Rusia
Nora ia lë në dorë Reneenë axhit Patris, shikoni si e ‘torturon’ ai!
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.