« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
Policia njofton për dramën në Negotinë: Kemi kërkuar fëmijën në bagazhin  e automjeteve
police_5.jpg

Negotinë, 13 prill- Gjatë ditës së djeshme pas lajmit se në Negotinë është humbur fëmija katërvjeçar, policia më pas ka marrë masa për të kërkuar fëmijën e humbur. 

Policët zyrtar mbrëmë i kanë ndalur gjitha automjetet për t’i legjitimuar vozitësit dhe kanë bërë kontroll në bagazhet e tyre, vetëm për ta gjetur fëmijën e humbur. 

Polici ka treguar se si prindi i fëmijës së humbur, i shqetësuar kishte kërkuar nga ato që ti ndihmonin ta gjejnë fëmijën e humbur. “Isha në detyrë zyrtare kur mu afrua prindi me panike duke mu lutur që ta gjejnë fëmijën e tij të humbur., Ishte shumë i tronditur “Ndali automjetet, rastësisht ndokush mos e ka kidnapuar”, thoshte i hutuar ai. I njoftova kolegët dhe filluam t’i kontrollojmë gjitha veturat. Por më pas na njoftuan se fëmijën e kishin gjetur disa kalimtar të rastit në pjesën tjetër të qytetit” theksoi polici zyrtar për focus, transmeton Zhurnal. 

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.04.2017, 12:18  | L.E. | 20,544 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.