VIDEO: Kush është “e shkuar e harruar” e Ermal Fejzullahut?
showbiz
VIDEO: Kush është “e shkuar e harruar” e Ermal Fejzullahut?

VIDEO: Kush është “e shkuar e harruar” e Ermal Fejzullahut?

Duke filluar që në moshë të re me muzikë, ai arriti të ngrihet në maja të larta të ambicieve të tij.

Ishin edhe këngët e fillimit, “e shkuar e harruar” , “goca nga Tirana” të cilat ishin hitet e mëdha të atyre viteve, e që me shumë ndjenja Ermali I këndon edhe sot.

Ndiqni videon duke klikuar këtu dhe sigurisht se do të ndieni nostalgji për këngën që do dëgjoni./Kosovarja/

© ZHURNAL 20.03.2017, 11:00 | L.E. | 1,062 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."