Ledina Çelo sjell ngrohtësi! (Foto)
showbiz
Ledina Çelo sjell ngrohtësi! (Foto)

Ledina Çelo sjell ngrohtësi! (Foto)

Ajo publikon fotografi të "ngrohtë" familjare

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo e cila ka një kohë të gjatë që ka pauzuar nga skena muzikore për t’i qëndruar më afër dhe dedikuar tërësisht familjes.

Ajo mundohet përmes postimeve në rrjetet sociale të qëndroj afër fansave të saj.

Gjersa jashtë bën ftohë Ledina përmes fotografisë na ka sjellur ngrohtësi familjare, ku shihet ajo e lumtur pranë fëmijëve të saj.

© ZHURNAL 07.12.2017, 09:39 | L.E.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."