Yjet shkëlqyen në festivalin “Kënga Magjike” (Foto)
showbiz
Yjet shkëlqyen në festivalin “Kënga Magjike” (Foto)

Yjet shkëlqyen në festivalin “Kënga Magjike” (Foto)

Ka përfunduar nata e parë e edicionit të 19-të të festivalit “Kënga Magjike” që para ekraneve tona solli performaca të mrekullueshme nga këngëtarët më të dashur për publikun, por edhe arstistë të rinj, shkruan rtv21.tv

Përveç performancave, nuk ka se si të mos u bie në sy shikuesve veshjet që yjet kanë zgjedhur të cilët ishin më ndryshe se herëve të tjera.

Të gjithë artistët veshjet e tyre i kanë përshtatur me ambientin të cilin kanë performuar duke sjellur kështu plot shkëlqim dhe hijeshi në skenë.

Shikoni më poshtë disa nga yjet dhe veshjet që kanë zgjedhur.

Ndryshe, sot mbahet nata e dytë gjysmëfinale e “Këngës Magjike”, teksa të shtunën, më 9 dhjetor do të mbahet nata finale.

© ZHURNAL 07.12.2017, 09:32 | L.E.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."