Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtjen e kriminalitetit në rrjetet sociale!?
Trajneri i Dortmundit: Real Madridi s’është favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve
screenshot-3_1512631674-1573545.png.jpg

Trajneri i Dortmundit, Peter Bosz, nuk beson se Real Madridi është favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve, përkundër humbjes që skuadra e tij e pësoi mbrëmë në “Santiago Bernabeu” me rezultat 3-2.

Dortmundi u kthye nga 2-0 për ta barazuar rezultatin në 2-2 kundër kampionit aktual falë sulmuesit të saj, Pierre-Emerick Aubameyang, transmeton Express.

Megjithatë, skuadra gjermane – e cila veçse ishte eliminuar nga Liga e Kampionëve – humbi në fund pas golit të Lucas Vazquez nëntë minuta para përfundimit të takimit.

Por, Bosz thotë se Reali nuk është favorit pas asaj që pa mbrëmë, edhe pse Zinedine Zidane luajti pa pesë startues të formacionit bazë.

“Pas lojës së sotme, nuk e di nëse është e mundur të thuash se Real Madridi është favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve. Nuk ishin të fortë sonte”, ka thënë Bosz në një konferencë për media pas ndeshjes.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 09:23  | Xh.I. | 262 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Bastisje në shtëpinë e  Elizabeta Kançeska Milevska
E enjtja e ardhshme ditë jopune
Ndodh edhe kjo: Përplasen në xhirime Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku (Video)
Demiri: Në këtë rikonstruim nuk do të ketë as fitues as humbës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.