Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtjen e kriminalitetit në rrjetet sociale!?
Trajneri i Shakhtar paraqitet në konferencë me maskën e Zorros
i_1512632493-6723277.jpg

Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca, ka qenë aq i lumtur dhe emocionuar me fitoren e skuadrës së tij ndaj Manchester Cityt, e cila ia siguroi kalimin në 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve, saqë është paraqitur në konferencë për media me maskë të personazhit të trilluar “Zorros”.

Ai e ka quajtur këtë konferencë për media si më të hareshmen në karrierën e tij, transmeton Express.

Fonseca e mbajti premtimin se nëse do të përfundonte mbi Napolin dhe Feyenoordin në fazën grupore të Ligës së Kampionëve do të maskohej si Zorro.

Shakhtari e mposhti Manchester Cityn me rezultat 2-1, duke ia shkaktuar humbjen e parë skuadrës angleze këtë edicion.

“Ndiej gëzim të madh. Mendoj se, jo vetëm përkrahësit e Shakhtarit, por të gjithë ukrainasit duhet të jenë krenar me skuadrën tonë. Dymbëdhjetë pikë në një grup të tillë është fantastike”, ka thënë ai.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 09:22  | Xh.I. | 164 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Bastisje në shtëpinë e  Elizabeta Kançeska Milevska
E enjtja e ardhshme ditë jopune
Ndodh edhe kjo: Përplasen në xhirime Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku (Video)
Demiri: Në këtë rikonstruim nuk do të ketë as fitues as humbës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.