Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtjen e kriminalitetit në rrjetet sociale!?
Juventus i bashkohet Interit dhe Napolit për talentin e Fiorentinës
screenshot-2_1512656670-9062899.png.jpg

Raportohet se Juventus i është bashkuar Interit dhe Napolit në garë për t’i siguruar shërbimet e talentit 20-vjeçar të Fiorentinës.

Bëhet fjalë për Federico Chiesa, i cili ka mahnitur që prej se zuri vend në formacionin startues te “Viola” sezonin e kaluar, dhe ka shënuar katër gola dhe asistuar një herë deri më tani këtë sezon, transmeton Express.

Edhe pse ekziston rivaliteti mes dy klubeve, Juve e bleu Federico Bernardeschin për 40 milionë euro verën që lamë pas, dhe Tuttosport raporton se skuadra nga Torino tani është e interesuar për Chiesan.

Interesim për të tashmë kanë shprehur edhe Inter e Napoli.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 16:09  | Xh.I. | 258 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Bastisje në shtëpinë e  Elizabeta Kançeska Milevska
E enjtja e ardhshme ditë jopune
Ndodh edhe kjo: Përplasen në xhirime Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku (Video)
Demiri: Në këtë rikonstruim nuk do të ketë as fitues as humbës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.