ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Ibraimi: Rikonstruimi i Qeverisë jo për shkaqe kualitative, por politike
« E fundit » Bie "peshku i madh", Gruevski dënohet me 2 vite burg

 

Showbiz
Irina Shayk poston fotografi provokative! Ja si duket (Foto)
irinaa.jpg

Irina Shayk është modelja e njohur e cila shquhet për pamjen e saj shumë të bukur dhe provokuese.

 

Kurse për një kohë të gjatë kryesoj listën e modeleve më të kërkuara, shkruan Indeksonline. Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet veshur me të kuqe kurse shfaqë gjoksin e saj bombastik.

Ndryshe, Irina ishte në lidhje edhe me futbollistin e njohur, Ronaldo.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 16:54  | L.E. | 3,062 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<