Çka po ndodh me Angelina Jolie? Kaq të dobët nuk e keni parë asnjëherë! (Foto)
showbiz
Çka po ndodh me Angelina Jolie? Kaq të dobët nuk e keni parë asnjëherë! (Foto)

Çka po ndodh me Angelina Jolie? Kaq të dobët nuk e keni parë asnjëherë! (Foto)

Angelina Jolie ka pësuar një humbje drastike në peshë dhe kjo mund të vërehet fare lehtë në fotografi dhe paraqitet e saj të fundit.

Së fundi po qarkullon një fotografi në internet në të cilën shihet Angelina teksa pozon para aparatit fotografik ndonëse po duket shumë e dobët dhe aspak në formë.

Sikleti i saj nuk të vërehet fare lehtë e sidomos të pjesa e krahëve kurse thuhet se Angelina e ka përjetuar shumë rënd ndarjen me Bred Pit, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Angelina në një intervistë ka treguar se vuan nga anoreksia kurse ajo ka vetëm 45 kg.

© ZHURNAL 07.12.2017, 16:52 | L.E. | 2,241 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."