Zeynep dhe Emir bëhen prindër, e prezantojnë fëmijën e parë të tyre? (Foto)
showbiz
Zeynep dhe Emir bëhen prindër, e prezantojnë fëmijën e parë të tyre? (Foto)

Zeynep dhe Emir bëhen prindër, e prezantojnë fëmijën e parë të tyre? (Foto)

Dy aktorët më kryesorë të serialit më të shikuar ‘Kara Sevda’ janë sërish pjesë e mediave turke për shkak të raportit të afërt që kishin me njëri-tjetrin edhe në jetën reale. 

Ata vazhdimisht komentohen për një romancë të mundshme midis tyre edhe pse ata kanë partnerët e tyre.

Imagjinata e fansave të tyre arrin deri në kul saqë e kanë prezantuar edhe imazhin se si mund të dukeshin prindër dy aktorët simpatikë.

Një insertim i fotografisë interesant që mori shumë pëlqime nga fansat e tyre për të cilët janë një çift ideal./ORAinfo

© ZHURNAL 07.12.2017, 16:48 | L.E. | 3,349 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."