« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Ademi reagon ndaj deklaratës të Ish-Ambasadorit Çejku » Mirë që fati i shqiptarëve nuk mvaret nga "vizionet" e Çejkut se po të ishe ashtu na ..
"OVL UÇK" e Kosovës do të shënojë 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në Maqedoni
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Klopp trishtohet kur dëgjon emrin e Juventusit (Video)
klopp.jpg

Mos harroni reagimin e Gary Neville, pas ndeshjes së fundit të fazës grupore të Ligës së Kampionëve 1998/99, kur kishte harruar se Juventusi ishte kualifikuar për në raundin tjetër.

 

E pra, njëzet vjet më vonë ndodhi diçka shumë e ngjashme. Në një konferencë për mediat, Jurgen Klopp, po komentonte kundërshtarët potencialë që pritet të luajnë në fazën tjetër kundër Liverpoolit, shkruan “Gianluca di Marzio”, raporton Syri.net përcjell Transferimet.net.

 

“Këtë vit në Ligën e Kampionëve situata është e pazakontë. Është e pabesueshme që ne përfundojmë të parët në grup dhe rrezikojmë të përballemi me ekipe si Bayern Munich dhe Real Madrid”

 

Pastaj dikush nga salla i tregon se e ka harruar Juventusin.

 

“Oh…edhe Juve”, thotë Klopp dhe vendos duart në kokë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 16:47  | Z.H. | 954 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
A e mbani mend “Nazifin e vogël” tek seriali Karadayi, ja si duket sot (FOTO)
Nisi lufta? Turqit qëllojnë në drejtim të ushtrisë siriane në Afrin
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.