ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Ibraimi: Rikonstruimi i Qeverisë jo për shkaqe kualitative, por politike
« E fundit » Bie "peshku i madh", Gruevski dënohet me 2 vite burg

 

Showbiz
Nën shoqërimin e vajzave ushtarake, Mihrija merr këtë pozë provokuese (Foto)
mihri_2.jpg

Edhe pse ka 50 vjeç , këngëtarja Mihrije Braha duket më në formë se kurrë.

Fotografitë të cilat i shpërndan ajo, përfliten shumë nga mediat rozë.Mihrija ishte përfolur edhe për linjat trupore dhe pamjen krahas vjetëve që këngëtarja ka. 

E në imazhin e fundit e shoqëruar me disa vajza ushtarake, Mihrija duket mjaft e re dhe më atraktive.Këngëtarja Braha është pjesë e programit ‘Odeon’ e cila siç duket është duke u përgatitur për festat e fundvitit për të sjellur risi në programin e saj./GazetaBlic.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 16:47  | L.E. | 1,490 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<