ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Ibraimi: Rikonstruimi i Qeverisë jo për shkaqe kualitative, por politike
« E fundit » Bie "peshku i madh", Gruevski dënohet me 2 vite burg

 

Kuriozitete
"Kukulla" që merr frymë (Foto)
ku_1.jpg

Derisa gjashtë vjeçarët luajnë me llucë, Candy Crush apo me letra Pokemoni, Anastasia Knyazeva është e zënë me karrierën si modele. Ajo për më tepër llogaritet si “vajza më e bukur në botë”.

Përveç që ka pasur një numër të madh të kampanjave ne vendin e saj, Rusinë, Anastasia e vogël, përfaqësohet edhe në “President Kids Management” dhe po ashtu në llogarinë e saj në Instagram që menaxhohet nga e ëma e saj, ka 529 mijë ndjekës, shkruan Yahoo, përcjellë Klan Kosova.

Ajo ia poston të bijës fotografitë në këtë platformë nga kampanjat e ndryshme por edhe fotografi të rasteve të ndryshme nga prapaskena.

Secila fotografi merr qindra komente duke e quajtur kukullën e re dhe për sytë e kaltër që ka.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 16:13  | L.E. | 804 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<