ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Ibraimi: Rikonstruimi i Qeverisë jo për shkaqe kualitative, por politike
« E fundit » Bie "peshku i madh", Gruevski dënohet me 2 vite burg

 

Lajme nga Shqiperia
Kukan vlerësohet nga ministri Xhafaj: Nder për mua
fate.jpg

Tiranë, 7 dhjetor - Eurodeputeti Eduard Kukan, raportues për Shqipërinë në Komisionit Europian për anëtarësimin e vendit në BE, ka postuar në Twitter një foto ku ka shprehur falenderimit për vlerësimin e marrë nga qeveria shqiptare.

Në krah të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, Kukan shkruan se ndihet i nderuar që kontributi i tij për reformën në drejtësi, vlerësohet nga qeveria ”Rama 2”.

”Nder për të marrë certifikatën për kontribut në reformën e drejtësisë në Shqipëri, nga Ministri i Brendshëm”, shkruan Kukan.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 15:09  | Xh.I. | 395 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<