ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Ibraimi: Rikonstruimi i Qeverisë jo për shkaqe kualitative, por politike
« E fundit » Bie "peshku i madh", Gruevski dënohet me 2 vite burg

 

Showbiz
Me poza provokuese dhe me stil të ri, Baby Gee mahnit fansat e saj (Foto)
bb_2.jpg

Baby Gee është ndër këngëtaret më të reja dhe më në formë të estradës.

Ajo në çdo pozë të saj na mahnitë me pamjen e mrekullueshme që ka.

Me një shikim të tillë dhe me stil të ri të flokëve këngëtarja Gordana Kingji duket mjaft tërheqëse.

Ndryshe, këngëtarja u përfol shumë pas largimit nga labeli ‘On Records’, por që vazhdon të punojë për projekte të reja muzikore.

Kënga e fundit e realizur nga Baby Gee është ‘No Kiss’ në bashkëpunim me Feron me të cilin dyshohej të kishte një lidhje të mundshme./GazetaBlic.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 15:58  | L.E. | 1,396 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<