Ka disa ide për funksionimin e KSHZ-së pas dorëheqjeve të anëtarëve
Nuhiu, ministri që darkat luksoze i shtroi në sofrat e të varfërve, të njejtën e bën ..
« Analizë » Hetimi ndërkombëtar për "Kumanovën", rikthen besimin mes popujve në Maqedoni
Bejli: Ndihmova që të fillohet debat publik në temë korrupsioni
Unai Emery mund të shkarkohet brenda muajit
screenshot-1_1512653614-4346371.png.jpg

Gazeta franceze “L’Equipe” raporton se Paris Saint-Germain mund ta shkarkojë trajnerin Unai Emery brenda muajit.

E përditshmja franceze shkruan se sheiku i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, është shumë i zhgënjyer me lojën e skuadrës në ditët e fundit dhe mund ta largojë trajnerin spanjoll qysh këtë muaj, transmeton Express.

Emery mund të mos e mbarojë këtë sezon në krye të PSG-së përkundër faktit se është i pari në Ligë 1 të Francës dhe e ka mbyllur fazën e grupeve në Ligë të Kampionëve si e para.

Drejtuesit e PSG-së do të kërkojnë ta gjejnë zëvendësuesin e tij në janar, ndërsa emrat më të përfolur janë Jose Mourinho, Massimiliano Allegri dhe Antonio Conte.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 15:05  | Xh.I. | 472 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Nuhiu, ministri që darkat luksoze i shtroi në sofrat e të varfërve, të njejtën e bën edhe si zëvendës-ministër
Është zgjedhur kryetari i Këshillit Komunal në Tetovë
« Analizë » A priten arrestime të reja?!
Pranohet akuza e PSP-së, Alimi dhe Guri do të gjykohen
VMRO bojkoton, për anëtarë të ri në KSHZ duhen 81 vota. Flet Xhaferi
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.