Getinjo tregohet i fortë, nuk zbaton rregullat, shikoni se çfarë bën (Video)
showbiz
Getinjo tregohet i fortë, nuk zbaton rregullat, shikoni se çfarë bën (Video)

Getinjo tregohet i fortë, nuk zbaton rregullat, shikoni se çfarë bën (Video)

Reperi njihet për një natyrë të ashpër dhe ndoshta të tillë e bëri jeta siç edhe vetë ka pohuar shpesh nëpër intervista, se jeta nuk ka qenë aspak e lehtë për të, shkruan Kosovarja.

Nga këngë të shumta e secila ka që zhvillon një tematik shumë të rëndësishme, reperi kryesisht i këndon parasë, por edhe pjesës së dashurisë apo më saktë femrave, ku tekstet e tij janë konsideruara mjaftë ofenduese dhe nxitëse.

Reperi është aktiv në rrjetet sociale sjell imazhe të ndryshme nga përditshmëria, e shpesh zgjon reagime me veprimet që bën. Por shpesh edhe reagon dhe sqaron se çfarë më saktë ai ka dashur të thotë me atë veprim. Në këtë video të fundit ai ka dashur të tregoj edhe një anë tjetër që është i fortë dhe asgjë dhe askush nuk mund t’i bëjë.  Një lule kaktus e cila është e mbuluar me gjemba ai e ka prekur pa asnjë lloj problemi. Ato konsiderohen si mjaftë të rrezikshme dhe të frikshme për shkak të gjembave.

Por reperi kështu ka përshkruar veprimin “ Po xhembat si bojn kurgjo xhembave’ . 

© ZHURNAL 07.12.2017, 15:50 | L.E. | 1,217 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."