Intelektualët shqiptarë refuzojnë katër propozime të Nimicit për emrin, dy i pranojnë..
« Analistët » Maqedonia patjetër të ketë plan A, por edhe plan B për negociatat me Greqinë
Lençe Ristovska “dridh” Gruevskin, ja çka i thotë!
« Konfirmohet lajmi Zhurnalit » MPB: Katër persona të lënduar në përleshjen fizike në Butel të Shkupit
Getinjo tregohet i fortë, nuk zbaton rregullat, shikoni se çfarë bën (Video)
getinjooo.jpg

Reperi njihet për një natyrë të ashpër dhe ndoshta të tillë e bëri jeta siç edhe vetë ka pohuar shpesh nëpër intervista, se jeta nuk ka qenë aspak e lehtë për të, shkruan Kosovarja.

Nga këngë të shumta e secila ka që zhvillon një tematik shumë të rëndësishme, reperi kryesisht i këndon parasë, por edhe pjesës së dashurisë apo më saktë femrave, ku tekstet e tij janë konsideruara mjaftë ofenduese dhe nxitëse.

Reperi është aktiv në rrjetet sociale sjell imazhe të ndryshme nga përditshmëria, e shpesh zgjon reagime me veprimet që bën. Por shpesh edhe reagon dhe sqaron se çfarë më saktë ai ka dashur të thotë me atë veprim. Në këtë video të fundit ai ka dashur të tregoj edhe një anë tjetër që është i fortë dhe asgjë dhe askush nuk mund t’i bëjë.  Një lule kaktus e cila është e mbuluar me gjemba ai e ka prekur pa asnjë lloj problemi. Ato konsiderohen si mjaftë të rrezikshme dhe të frikshme për shkak të gjembave.

Por reperi kështu ka përshkruar veprimin “ Po xhembat si bojn kurgjo xhembave’ . 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 15:50  | L.E. | 533 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Konfirmohet lajmi Zhurnalit » MPB: Katër persona të lënduar në përleshjen fizike në Butel të Shkupit
Diplomati austriak që “hapi” dosjen çame në Bruksel
« Korrigjimi i kufijve do të qetësonte Ballkanin » Timothy Less: Ja si mund të krijohen Serbia, Kroacia dhe Shqipëria e madhe
Lençe Ristovska “dridh” Gruevskin, ja çka i thotë!
« Emrat » Kush janë 200 intelektualët maqedonas që kërkojnë ndërprerjen e bisedimeve me Greqinë!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.