Kërcimi i "zjarrtë" i Rita Orës për "Love" (Video)
showbiz
Kërcimi i "zjarrtë" i Rita Orës për "Love" (Video)

Kërcimi i "zjarrtë" i Rita Orës për "Love" (Video)

Rita Ora ishte protagonistja e radhës e videove të revistës “Love”.

Këngëtarja 27-vjeçare shihet duke u zhveshur dhe duke kërcyer në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anywhere”.

Rita, e cila ka qenë pjesë e videove të “Love” edhe në dy vitet e kaluara, ka thënë për këtë projekt: “Argëtohem shumë duke xhiruar dhe më kujton periudhën festive”.

Videon e plotë mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

© ZHURNAL 07.12.2017, 15:47 | L.E. | 1,395 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."