Ka disa ide për funksionimin e KSHZ-së pas dorëheqjeve të anëtarëve
Nuhiu, ministri që darkat luksoze i shtroi në sofrat e të varfërve, të njejtën e bën ..
« Analizë » Hetimi ndërkombëtar për "Kumanovën", rikthen besimin mes popujve në Maqedoni
Bejli: Ndihmova që të fillohet debat publik në temë korrupsioni
O tani o kurrë: Barcelona i ka gati 145 milionë euro për Coutinhon
screenshot-5_1512650544-3485906.png.jpg

Barcelona e ka bërë shumë të qartë tashme se prioriteti i saj për afatin kalimtar të janarit është Philippe Coutinho.

Kjo për shkak të cilësive, moshës së re dhe sepse e konsideron brazilianin si pjesë themelore të projektit të skuadrës për disa vitet e ardhshme, shkruan Mundo Deportivo, përcjell Express.

Prandaj, Baça është e gatshme t’i derdhë plot 145 milionë euro në arkat e Liverpoolit për yllin e saj gjatë afatit kalimtar të janarit.

Gjiganti i La Ligës nuk ishte në gjendje të arrinte marrëveshje gjatë verës, për shkak se Liverpool ia refuzoi të gjitha ofertat, megjithatë braziliani mbetet top prioritet i saj.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 15:04  | Xh.I. | 247 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Nuhiu, ministri që darkat luksoze i shtroi në sofrat e të varfërve, të njejtën e bën edhe si zëvendës-ministër
Është zgjedhur kryetari i Këshillit Komunal në Tetovë
« Analizë » A priten arrestime të reja?!
Pranohet akuza e PSP-së, Alimi dhe Guri do të gjykohen
VMRO bojkoton, për anëtarë të ri në KSHZ duhen 81 vota. Flet Xhaferi
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.