ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Ibraimi: Rikonstruimi i Qeverisë jo për shkaqe kualitative, por politike
« E fundit » Bie "peshku i madh", Gruevski dënohet me 2 vite burg

 

Sport
Juventus – Inter, bastoret tregojnë favoritin
screenshot-1_1512654722-1105665.png.jpg

Pasi e mposhti Napolin në “San Paolo” javën e kaluar në garë për titull të Serisë A, Juventusi këtë javë e pret Interin në Torino, një tjetër pretendent të mundshëm për titull.

Juventus dhe Inter do të takohen të shtunën më fillim nga ora 20:45 në “Allianz Stadium” në kuadër të xhiros së 16-të të Serie A, me Interin që momentalisht prin në tabelë me dy pikë më shumë se Juventus, transmeton Express.

Bet365 i ka vënë fitores së Juventusit një kuote prej 1.64, edhe pse skuadra e Luciano Spallettit është e pamposhtur në 15 javët e para të kampionatit.

Fitorja e Interit vlerësohet me kuotën 5.00, ndërsa barazimi me kuotë 3.75.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 15:03  | Xh.I. | 537 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<