ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Ibraimi: Rikonstruimi i Qeverisë jo për shkaqe kualitative, por politike
« E fundit » Bie "peshku i madh", Gruevski dënohet me 2 vite burg

 

Auto
Tesla Model X nuk e ka problem të shpejtojë nëpër dunat e shkretëtirës (Video)
teslaa.jpg

Pronari i një Tesla Model X, që ka paguar 100 mijë euro për ta blerë këtë makinë, nuk e ka pasur problem ta ngiste nëpër dunat e një shkretëtire në Arabinë Saudite.

Derisa shumica e blerësve që japin këtë shumë të lartë, hezitojnë t’i dërgojnë veturat e tyre në terrene të vështira, nga frika se i dëmtojnë apo i bëjnë pis, ai ka bërë të kundërtën, transmeton Telegrafi.Më poshtë mund të shihni këtë SUV nga Tesla, që me shumë lehtësi kalon sipërfaqet e mbuluara me rërë. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 14:28  | L.E. | 612 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<