« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Rasti Almiri, deputetët të shkarkojnë Jovevskin me interpelancë
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë e..
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
LG Signature Edition është më i shtrenjtë se iPhone X
lg.jpg

Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin e saj në 300 copë Smartphone Signature Edition për ekuivalentin e 1540 eurove. Kështu është më e shtrenjtë se sa iPhone X e Apple.

Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin e saj në 300 copë Smartphone Signature Edition për ekuivalentin e 1540 eurove. Kështu është më e shtrenjtë se sa iPhone X e Apple.

LG Signature Edition ka një ekran prej gjashtë inç, gjashtë gigabajt RAM, 256 GB memorie dhe një baterash prej 3,300 mAh, transmeton lajmi.net.Sistemi operativ është Android 8.0, raporton ZDNet. Në anën e pasme, blerësit mund të kenë emrin e tyre të gdhendur. Telefoni i zgjuar mund të ngarkohet me valë dhe mbështet sistemin e pagesave pa kontakt LG Pay. Do të shiten vetëm 300 copë nga LG Signature Edition. Sipas Slashgear, pajisja, e cila është shumë e ngjashme në aspektin teknik të LG V30, është në dispozicion vetëm në Korenë e Jugut.

Vlen të përmendet përveç specifikimeve të çmimit. Dy milion të fituar, të barasvlefshme me 1540 euro, janë të nevojshme për edicionin e nënshkrimit LG. Telefoni i mençur shkon në kompaninë e telefonave inteligjentë veçanërisht të shtrenjtë, siç është Apple iPhone X. Versioni më i shtrenjtë i anijes së Apple të lançuar në shtator arrin në 1319 euro.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 14:20  | L.E. | 751 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë euro në restaurante
Si e kërcënoi Enver Hoxha Titon për liqenin e Ohrit: Po mbylle portat, hap tunel dhe e thaj fare
« REAGIM » Çfarë faji i kanë gazetarët ministrit Bekteshi i cili ka shpenzuar 12.000 euro nëpër restorante, dhe si ai do ta sqaron shantazhin ndaj tyre!
Edhe një parti e re në Maqedoni, themelohet LDB
Aktorja shqiptare nga Shkupi është vrarë në Hollywood
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.