« Analizë » Zoti Zaev mileti do mirëqenje sociale e jo “ajrosje” të Qeverisë
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
Allagjozovski: Është rritur mbështetja për “synetime” në emër të kulturës shqiptare n..
« Esnafi i Kulturës » Të rishikohet ose të shpallet i pavlefshëm programi vjetor i Ministrisë së Kulturës
Ganiu nuk ndalet, vazhdon pastrimi i rrugëve dhe parqeve në Çair
24991381_1886160918379234_6983632390992212379_n.jpg

Shkup, 7 dhjetor - Qytetarët e komunës së Çairit si duket nuk janë zhgënjyer që në zgjedhjet e fundit lokale kanë votuar kandidatin më të mirë të mundshëm në Çair, Visar Ganiun, shkruan Zhurnal.

Në komunën e Çairit pothuajse çdo mëngjes shihen punëtorë në lokacione të ndryshme duke pastruar dhe zbukuruar komunën.

Sikurse ditëve tjera, edhe sot punëtorë nga Higjiena Komunale dolën në teren për të pastruar mbeturinat dhe gjethet e shumta të vjeshtës.

Sot si lokacion ishte përzgjedhur hapësira rreth tregut të Çairit si dhe disa parqe në Fushë Tophanë.

Pastrues gjithashtu vëreheshin edhe tek parqet rreth ndërtesave në rrugën "Vukovarska".

Për punën e pandalshme të Ganiut mund të vërtetoheni edhe në fotot në vijim, të cilat i ka postuar vet kryetari Ganiu në Facebook faqen e tij zyrtare:

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 12:58  | Z.H. | 1,526 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Adelina i bën "hyzmet" burrit me pixhame me "Minnie Mouse" (Video)
Adelina Tahiri: Dashuria nuk njeh moshë, fe e as rracë, e lumtur që jam shtatzëne!
I vdekuri ngritë dorën lartë, "çmendet" mjeku
Geta Beqa nuk di të ndalet, këtë herë ua tregon të pasmet teksa ushtron
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.