« Analizë » Zoti Zaev mileti do mirëqenje sociale e jo “ajrosje” të Qeverisë
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
Allagjozovski: Është rritur mbështetja për “synetime” në emër të kulturës shqiptare n..
« Esnafi i Kulturës » Të rishikohet ose të shpallet i pavlefshëm programi vjetor i Ministrisë së Kulturës
Atë që Roberti i bëri Norës, Tuna e detyron Patrisin ta bëjë (Foto)
ro.jpg

Vëllezërit Berisha arritën të bëjnë për vete dy femrat më të suksesshme të skenës muzikore shqiptare, shkruan Kosovarja. Tuna dhe Nora janë dy emra që zënë vend të rëndësishëm në muzikë, shumë këngë të tyre janë shëndërruar në hite. Të dy këngëtaret numërojnë këngë dhe bashkëpunime shumë të suksesshme. Ato edhe para se të bëheshin kunata nuk është përfol asnjëherë se kanë ndonjë marrëdhënia të veçantë siç ka, dhe ndodh në mes shumë personazheve të show bizit.

Por as edhe kjo pjesë, as vëllezërit nuk arritën të shtojnë ‘dozë’  për një relacion të mirë. I bije që nuk ka asgjë që mund t’i bëjë bashkë kunatat e famshme. Se çfarë ka në këtë mes që nuk po funksionin, se kush mban peshën e fajit, do kuptohet me kohë.

Se ekziston rivalitet dhe xhelozi në mes tyre edhe kjo mbetet të del në pah. Tuna dhe Nora tashmë janë dhe nëna, që mund të jenë shtesë fëmijët për një marrëdhënie familjare më të mirë.

Roberti dhe Nora kohëve të fundit janë duke kaluar momentet më të bukura në çift, ndërsa Tuna dhe Patrisi ndodhen jo në një fazë të mirë edhe pse Patrisi tentoi të thotë të kundërtën me një fotografi të 7 mujorit të lindjes së Tianit.

Patrisi për momentin ndodhet në Turq,i se ndodhet vetëm apo me Tunën këtë nuk  e kanë bërë të ditur, por kjo fotografi na shton dyshimet, këtë mëngjes Patrisi e ka bërë gati për Tunën apo për vete. Këtë veprim javë më parë bëri vëllai i tij Roberti duke i dërguar mëngjesin Norës në shtrat.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 12:50  | L.E. | 905 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Adelina i bën "hyzmet" burrit me pixhame me "Minnie Mouse" (Video)
Adelina Tahiri: Dashuria nuk njeh moshë, fe e as rracë, e lumtur që jam shtatzëne!
I vdekuri ngritë dorën lartë, "çmendet" mjeku
Geta Beqa nuk di të ndalet, këtë herë ua tregon të pasmet teksa ushtron
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.