« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Qytetarët e Maqedonisë para shtetit janë “anëtarësuar” në BE
Rasti "Talevska", Gjykata shkelë parimin e proporcionalitetit
Mbrojtësi kroat Matija Spiçiç në planet e Shkëndijës!
SPICIC.jpg

Mbrojtësi i krahut të majtë, kroati Matija Spiçiç mund të jetë një ndër përforcimet e mundshme të Shkëndijës gjatë merkatos së janarit, njofton “infOSport.mk”.

 

29-vjeçari i lindur në Zagreb së fundmi ishte pjesë e skuadrës së njohur polake të Visla Krakov, mirëpo pas përfundimit të kontratës, ai tashmë është një agjent i lirë.

 

Pikërisht një fakt i këtillë e bënë më të lehtë transferimin e tij te skuadra tetovare, ku për disa ditë ndodhet në prova, ku është vënë nën vëzhgimin e stafit teknik të skuadrës tetovare.

 

Përveç tij për pozicionin e mbrojtësit të majtë në prova te Shkëndija është edhe një brazilian, ndërsa gjithashtu pjesë e provave “kuq e zi”  janë edhe disa futbollistë të rinj nga Kosova dhe Maqedonia.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.12.2017, 12:21  | Z.H. | 521 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
Pas thashethemeve për vdekjen e Sylvester Stallone, reagon vëllai i tij
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
Vildane Zeneli shkëmben puthje me një person të afërt me motrat Jenner e Kardashian
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.