Këto janë rrugët më të mira në botë (Foto)
kuriozitete
Këto janë rrugët më të mira në botë (Foto)

Këto janë rrugët më të mira në botë (Foto)

Jo të gjithë ne e kemi fatin që të jetojmë në qytete të mbushur me turistë.

Por disa të tjerë e kanë fatin të jetojnë në rrugët më të bukura dhe të famshme në botë.

Më poshtë mund të shikoni disa nga to, transmeton Klan Kosova.

Fotografitë:


© ZHURNAL 07.12.2017, 12:15 | L.E. | 784 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."