Zhduket një person në Vushtrri
kosova
Zhduket një person në Vushtrri

Zhduket një person në Vushtrri

Vushtri, 7 dhjetor - Të hënën në Vushtrri, një person ka informuar policinë se në këtë datë djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

 

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin, njofton Policia e Kosovës, transmeton Klan Kosova.

© ZHURNAL 07.12.2017, 11:31 | Z.H.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."