VMRO-DPMNE-ja edhe sot do të protestojë para Gjykatës Penale
maqedonia
VMRO-DPMNE-ja edhe sot do të protestojë para Gjykatës Penale

VMRO-DPMNE-ja edhe sot do të protestojë para Gjykatës Penale

Shkup, 7 dhjetor - Partia opozitare VMRO-DPMNE-ja, njoftoi se edhe sot do t'i bllokojë disa udhëkryqe në periudhën nga ora 15:00-17:00.

Do të bllokohen udhëkryqet në vijim: Udhëkryqi te QT Mavrovasja;Udhëkryqi midis rrugëve "Vasil Çakalarov" dhe "Angel Dinev" në Karposh, Udhëkryqi te "Rampa" në lagjen Kisella Vodë.

Njëherit VMRO-DPMNE-ja do të organizojë edhe protestë para Gjykatës themelore Shkupi 1 - Shkup në orën 18:00. 

© ZHURNAL 07.12.2017, 10:04 | I.XH
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."