« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Qytetarët e Maqedonisë para shtetit janë “anëtarësuar” në BE
Rasti "Talevska", Gjykata shkelë parimin e proporcionalitetit
Tentim për vrasje në Gostivar
pol.jpg

Gostivar, 6 dhjetor- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Gostivar rreth orsë 18:30 në rrugën "Tode Bogdanovski" në Gostivar, transmeton Zhurnal. 

Policia njofton se përderisa 32 vjeçari D.K. ka qenë me shokun e tij, ka ardhur E.N. 

E.N. pasi që ka vërejtur se D.K. ka në dorë 100 euro dhe telefonin celular ka tentuar që ti merr ato dhe te largohet, por është ndalur nga D.K., pas çka grabitësi ka nxjerrë thikën dhe ka therrë D.K., duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore. 

I lënduari D.K. është dërguar në spital, pas ndihmës mjekësore është lëshuar për kurim shtëpiak.

Policia ka bërë inspektim në vendin e ngjarjes. Po ndërmirren gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 06.12.2017, 11:03  | L.E. | 3,381 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
Pas thashethemeve për vdekjen e Sylvester Stallone, reagon vëllai i tij
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
Vildane Zeneli shkëmben puthje me një person të afërt me motrat Jenner e Kardashian
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.