« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
10 gjërat që gratë e fuqishme nuk mërziten shumë për to
da-1-640x358.jpg

Një grua e fortë është si një pishtar goditjeje. E fortë, e ndritshme, dhe do të pretë si një çelik kur sfidohet.

 

Gratë e forta janë një zbulim i rrallë dhe duhet t’i durojmë ato dhe të mësojnë një ose dy gjëra nga shpirti dhe forca e tyre e pavdekshme.

 

Ata janë jo-konformistët që duan të jetojnë jetën jashtë grupeve të përcaktuara të shoqërisë për gratë. Dhe ka disa gjëra që thjesht nuk do të qëndrojnë, transmeton lajmi.net.

 

Këtu janë disa gjëra që gratë e forta nuk do të marrin shtruar.

 

1. Ato nuk merziten për atë që mendojnë të tjerët

 

2. Ato nuk merziten për atë që thotë shoqëria për një trup perfekt

 

3. Ato nuk janë viktima të modës

 

4. Ato janë të hapur për të mësuar gjëra të reja

 

5. Ato do të përfundojnë një marrëdhënie toksike

 

6. Ato nuk janë të frikësuara për të eksperimentuar në krevat

 

7. Nuk kanë nevojë për mediat sociale

 

8. Zgjedhin komfortin përpara dukjes bukur dhe dhimbjes

 

9. Nuk gjenden në thashetheme

 

10. Ata nuk kujdesen për montimin

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.12.2017, 13:28  | Z.H. | 196 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.