« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
Nxiton të takojë dashnoren që gjeti me internet, por i erret bota para syve (VIDEO)
auto_Screenshot_121513506169.jpg

Ky burrë i martuar bëri plot 1,142 kilometra për t’u takuar me një grua që kishte njohur në internet. Por ajo që nuk priste, ishte që në vend të saj, të takonte bashkëshortin dhe shokët e tij. Dhe këta të fundit nuk ishin aspak të lumtur për këtë takim… Burri, i identifikuar vetëm me emrin Liu u rrah në publik në Fuyuan të Kinës dhe ky moment u filmua nga kalimtarë të rastit.

 

Sipas të përditshmes Metro, ai kishte udhëtuar nga Kina qendrore për në jugperëndim të vendit, në provincën e Yunnan, për t’u takuar me Duan, një grua që e kishte njohur në internet. Në videon e publikuar nga mediat, tregohet momenti kur Liu mbahet ndaj një peme dhe goditet me rripa. Ky turpërim publik u pa nga një turmë njerëzish, të cilët nuk bënë asgjë për ta ndihmuar, por nxorën telefonat dhe e ãlmuan. Dyshohet se bashkëshorti kishte nuhatur për tradhtinë e gruas, pasi kishte kontrolluar faqen e saj në internet./tvklan.al

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.12.2017, 11:26  | Z.H. | 887 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.