« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
« Partitë shqiptare për veton e Ivanovit » Jemi të zhgënjyer, kemi menduar që do të reflektonte
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !..
Rrahen dy djelmosha në një parking në Shkup
119904371.jpg

Shkup, 18 dhjetor - Dy djelmosha janë lënduar në një automjet në një parking në Shkup, pasi disa persona të panjohur i kanë hapur dyert e automjetit dhe fizikisht i kanë sulmuar.

Rastin dje në polici në Gjorçe Petrov e ka denoncuar A.M. (22), i cili ka theksuar se atë ditë rreth orës 13:30 derisa ka qenë në automjet në hapësirën e parkingut në rrugën "Esperanto" së bashku me shokun e tij 16-vjeçar i është afruar grupit më të madh personave të cilëve ua kanë  hapur dyert nga automjeti dhe fizikisht i kanë sulmuar, duke i goditur me grushta dhe shqelma në pjesën e fytyrës dhe trupit.

Nga sulmi i kryer fizik që të dytë kanë marrë lëndime të dukshme në formë të skuqjes dhe ënjtjes në fytyrë dhe trup. Po punohet në ndriçimin e plotë të rastit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.12.2017, 15:03  | Z.H. | 924 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë, ja detajet
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
Deklarat e Ramës për Maqedoninë dhe Kosovën, "çmendet" Rusia
Nora ia lë në dorë Reneenë axhit Patris, shikoni si e ‘torturon’ ai!
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.