ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Showbiz
Bie skena, vdes DJ i famshëm
1303023_fr.jpg

DJ Kaleb Freitas humbi jetën pasi një pjesë e skenës ku po performonte në një festival muzikor në Brazil, u rrëzua.

 

Tre persona të tjerë u plagosën në Atmosphere Festival në Esteio, në qytetin jugor të Porto Alegre.

 

Pamjet shokuese kanë kapur momentin tragjik, kur struktura metalike ra mbi skenë gjatë një stuhie.

Dj Kaleb Freitas, i cili ishte duke performuar në atë kohë u dërgua në spital me plagosje të rënda në kokë, por nuk mundi të mbijetojë.

 

Policia ka nisur hetimet lidhur me rastin.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.12.2017, 16:00  | Z.H. | 785 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<