ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Showbiz
Mbushi 80 vite por Ismet Peja nuk e ka ndërmend të plaket
ismeti.jpg

Ismet Peja ka mbushur plot 8 dekada jetë.

 

Por, ai duket shumë rinor në mesin e artistëve të rinj, shkruan arbresh.info.

 

n’ZOOM ka intervistuar këngëtarin Peja i cili dukej shumë i lumtur.

 

Ja si foli ai për kamerën e emisionit n’ZOOM.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.12.2017, 16:47  | Z.H. | 688 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<