« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
Vjollca Haxhiu shpërthyese në xhirimet e fundvitit
vjollca-haxhiu_1513604482-4098779.jpg

Jemi shumë afër festave të fundvitit dhe transmetimit të programeve më speciale të përgatitura enkas për netët festive.Këto ditë janë më të ngarkuarat për këngëtarët e sidomos për ato femra, të cilat kujdesen që në çdo paraqitje të shkëlqejnë me pamjen e tyre.

Nga disa pamje të publikuara në rrjetet sociale bie në sy këngëtarja e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu, e cila veç e buzëqeshur e hareshme në çdo paraqitje të saj, duket e mahnitshme dhe e kuruar në çdo detaj. Për këto festa Vjollca na ka rezervuar edhe projekte të reja të padëgjuara më parë.Ndryshe këngëtarja për dallim nga herat e tjera në këto pamje shihet më e ekspozuar se zakonisht.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.12.2017, 15:39  | Z.H. | 665 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.