ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Showbiz
Përplasen keq Mahmut Ferati me Shqir Cerrvadikun
capture_1513495106-1316859.jpg

Tashmë kanë nisur xhirimet për festat e fundvitit, ku përveç argëtimit në prapaskena ka momente jo edhe aq të mira.

Një moment i tillë ka qenë mes Mahmut Feratiti dhe Shaqir Carravadikut, ku gjatë xhirimeve njëri prej tyre nuk e ka filluar këngën në momentin e duhur.

Kjo ka bërë që Mahmut Ferati të nërvozohet dhe ta qortojë Shaqir Carravadikun, duke i ndërprerë edhe xhirimet, shkruan Magazina.Në videon e onair, shihet edhe momenti kur grinden dy këngëtarët e muzikës popullore.


 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.12.2017, 08:43  | Xh.I. | 3,911 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<