« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
Në Vinicë 22 vjeçari `dhunon` vajzën 10 vjeçare të të dashurës
policia_3.jpg

Vinicë, 17 dhjetor - Të shtunën në stacionin policor në qytetin Vinicë, një grua 33 vjeçare nga Shtipi (në momentin e denoncimit të rastit ka jetuar në Koçan), ka njoftuar policinë se personi A.H. (22) nga Vinica, me të cilin jeton në bashkësi jashtëmartesore, ka kryer marrdhënie seksuale me vajzën e saj 10 vjeçare.

Pas bisedës s zhvilluar me të gjithë personat në stacionin policor, ku ka qenë prezent edhe një punëtor nga Qendra për punë sociale në Vinicë, me kërkesë të Prokurorit publik, vajza 10 vjeçare është kontrolluar në Spitalin e përgjithshëm në Koçan.

Gjatë kontrollit është konstatuar se ekziston kontakt seksual, kurse 22 vjeçari A.H. ka deklaruar se disa herë, pa përdorim të dhunës, me dëshirë të vajzës kanë pasur marrëdhënie seksuale. Ai është arrestuar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të ngritet padi adekuate për shkak të dyshimit për veprën p enale “sulm seksual ndaj fëmiut”.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.12.2017, 18:53  | T.E. | 1,531 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.