« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
« Partitë shqiptare për veton e Ivanovit » Jemi të zhgënjyer, kemi menduar që do të reflektonte
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !..
Federata nxjerr shifrat, mësoni se sa duhet të paguani për të parë nga afër Ligën Premier
tra-780x439.jpg

Nëse ke dëshirë për të ndjekur një ndeshje në Ligën Premier nga shkallët e stadiumit, duhet të paguash në varësi të stadiumit.

“Emirates Stadium” i Arsenalit ka çmimet më të larta, ku tifozët duhet të paguajnë jo më pak se 90 funta për të ndjekur skuadrën e Arsene Wenger.

Gjersa një ulëse më e lirë në “Emirates” kushton 27 funte, shifër kjo pak më e ulët se ajo e stadiumit së Huddersfield, që pavarësisht kundërshtarit kushton vetëm 30 funte.

Chelsea është skuadra e dytë që ka bileta më të shtrenjta, ku një biletë kushton 87 funte ndërsa më e lira kap shifrat e 41 funteve.

Tifozët e Liverpoolit për ta parë klubin e zemrës në Anfield Road duhet të paguajnë nëntë funte dhe 59 sosh.

Manchester City i ka për vetëm pesë funte më të shtrenjta biletat se rivali lokal United ndërsa ato më të lirat kushtojnë 35 funte në Ettihad dhe 31 në Old Trafford. /Telegrafi/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.12.2017, 08:59  | Xh.I. | 685 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë, ja detajet
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
Deklarat e Ramës për Maqedoninë dhe Kosovën, "çmendet" Rusia
Nora ia lë në dorë Reneenë axhit Patris, shikoni si e ‘torturon’ ai!
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.