ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Kronika
Një fëmijë dhjetë vjeçar është kafshuar nga dy qen në Shkup
116929836_1.jpg

Shkup, 16 dhjetor - Një fëmijë dhjetëvjeçar dje pasdite është kafshuar nga dy qen në rr. "Volgograqdska" në Shkup.

Në Stacionin policor Karposh, mbrëmë në orën 20:30, T.S. (50) nga Shkupi ka paraqitur se ditën e njejtë, rreth orës 17:20, në rr. "Volgogradska", nga ana e dy qenve është kafshuar djali i tij 10-vjeçar, me ç'rast i janë shkaktuar lëndime të dukshme, kumtoi Minsitria e Punëve të Brendshme në Buletinin e rregullt.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.12.2017, 15:01  | T.E. | 1,169 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<