ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Auto
Iku pa paguar parkingun, duke kryer një veprim të pazakontë mbi targa (Video)
pagesa.jpg

Të pranishmit në një parking në Plymouth të Anglisë, kanë parë një të moshuar teksa mbulonte me letër targat e veturës, para se të largohet nga parkingu.

Në këtë formë, ai iku pa paguar dhe nuk ra në shënjestrën e laserëve, që identifikojnë shifrën e secilës veturë, transmeton Telegrafi.

Videoja që mund të shihni më poshtë, është shpërndarë me shpejtësi, në përpjekje që të turpërohet ky shofer dhe veprimi i njëjtë të mos përsëritet prej të tjerëve.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.12.2017, 09:57  | L.E. | 1,694 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<