ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Lajme nga Maqedonia
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
zaev-2_2.jpg

Shkup, 15 dhjetor - Nuk do të ketë rekonstruim të qeverisë kështu ka deklaruar kryeministri Zaev në konferencën e përbashkët me kryeministrin shqiptarë Edi Rama në Pogradec, transmeton Zhurnal.mk

Vendet vakante të ministrave do plotësohen me kuadro të reja që të hënën do të gjenden në parlament.

Zaev ka bërë thirrje tek partitë parlamentare që të miratojnë ligjin për gjuhën që sipas tij është shumë modern.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.12.2017, 19:03  | T.E. | 3,681 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<