« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
Edhe një incident me qentë endacak, radhën e kishte 34 vjeçari nga Shkupi
kucinja-skitnici-696x387.jpg

Shkup, 15 dhjetor - Shkupjani A.A 34 vjeçar, dje është paraqitur në polici me qëllim për ti informuar se është kafshuar nga qentë endacak në Sopishte, me çka e kanë lënduar në këmbën e djathtë, transmeton Zhurnal.

Sipas informatave të MPB-së, dje A.A nga shkupi është paraqitur se rreth orës 13:30 në rrugën Hristo Tatarçev në Sopishte është kafshuar nga qen endacak në këmbën e djathtë.

Kjo është vetëm një nga disa incidente me qentë endacak në Shkup, pasi që para disa ditëve në Aerodrom të Shkupit një qen "rotvajler" kishte kafshuar dhe lënduar nëntë persona./Zhurnal.mk

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.12.2017, 14:31  | Z.H. | 1,345 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.