ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Kronika
Përdhunohet një vajzë e moshës 16 vjeçare
vggg.jpg

Vinicë, 15 dhjetor- Policia dje ka marrë informacion për dhunim të një minorene 16-të vjeçare në stadiumin e qytetit në Vinicë.

Në orët e paradites në Vinicë në stadiumin e qytetit U.Q (18) nga Vinica ka kryer vepër penale "përdhunim" mbi një minorene 16-të vjeçare, njoftoi policia.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer ekip i SP-Koçan, Me urdhër të Prokurorit Publik, U.Q është privuar nga liria dhe mbajtur në SP-Vinicë.

Pas zbardhjes së tërësishme dhe dokumentimit të rastit do të parashtrohet padi përkatëse.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.12.2017, 13:07  | L.E. | 3,795 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<